Florián – ohnivý kocourek

Předán do nového domova: 25.11.2021

Svatý Florián, ochránce v nebezpečí ohně, vody a války, patron hasičů, kominíků a zedníků. Jaké jiné jméno by mohl dostat kocourek z ohně? Ano, čtete správně, Floriánek se v prvních letošních mrazících zachránil před jistou smrtí u lidí bez domova, kteří ho nechali zahřívat se ve svém ohništi. Při příjmu byl celý šedivý z popela a sem tam měl upálené chloupky, život si ale zachránil.

Nyní je vykoupaný, čistý, bílo mourovatý, se spoustou energie a touhy žít. Floriánek je odhadem dvouměsíční koťátko, hravé a akční, jak má být.

ZDRAVOTNÍ STAV: Floriánek bude připraven odjet domů po 25. 11. 2021, kompletně naočkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je jeho kastrace po dovršení jeho pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Floriánek je vzorně čistotný, přítulný, milý a mazlivý. Hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven až po své kastraci. Na případná ostatní zvířátka si zvykne bez problému.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Florián bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kocourkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 19. 10. 2021 jsme přijali do naší péče odhadem dvouměsíční koťátko z lokality u Tesca. Klučíkovi byla nasazena antibiotika, má obrovskou rýmu a kašel, trápí ho zánět očí, svrab v uších. Je nesmírně špinavý a zapáchá. Nyní ho tedy čeká karanténa a léčení. Až bude připraven odjet do nového domova, rádi Vám ho představíme. Útulek Tábor 778 465 467