Adrian – ubojený kocourek

Předán do nového domova: 1.12.2021

Každý má v životě z něčeho strach, někdo ze zubaře, někdo z pavouků, někdo zase z týdne před výplatou. A někdo se bojí všeho a všech. To jako jako bát se bacilů a mikrobů, jsou všude a nejde se jim vyhnout. Váš denní život je pak dost děsivý.

Adrianova maminka se lidí nejspíš bála, byla to plachá kočička a Adrian sám neměl do příjmu do útulku žádnou možnost poznat člověka z té lepší stránky. Krok za krůčkem nyní poprvé poznává výhody života s člověkem, nebojí se už naší ruky, nechá se ošetřit, opečovat i pohladit. Je to malé sladké kočičí miminko, odhadem dvouměsíční, které se v novém domově naučí, co znamená se nebát a mít jistotu, co znamená pocit lásky a bezpečí.

ZDRAVOTNÍ STAV: Adrian je připraven vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou jeho adopce je kastrace v novém domově po dovršení jeho pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své kastraci.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Adrian bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život mourečkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 17. 10. 2021 jsme přijali do naší péče malého kocourka z Klokot. Nyní ho u nás čeká karanténa s veškerou veterinární péčí. Kocourek je nekastrovaný, odhadem 2-3 měsíce starý a bez značení. Majitel si ho může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz kočičky, fotografie. Pobyt v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách. Útulek Tábor 778 465 467