Hercule Poirot – kotě detektiv

Předán do nového domova: 19.11.2021

Kotěcí soukromé očko, náš detektiv Hercule, sice nemá knírek upravený podle pravítka, ale rozhodně disponuje neuvěřitelně bystrou šedou kůrou mozkovou. Pomůže Vám vyřešit všechny Vaše problémy, žádná záhada nezůstane v jeho okolí nevysvětlena.

Hercule je odhadem dva až tři měsíce staré koťátko, mazlivé a předlivé, vzorně čistotné, užívá bezchybně kočičí wc.

ZDRAVOTNÍ STAV: Hercule je kompletně naočkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, označený mikročipem. Podmínkou jeho adopce je kastrace v novém domově po dovršení jeho pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Hercule je mazlivý, pořádný, čistotný kocourek, bude rád za domov v bytě i v domku se zahradou s budoucím přístupem ven (po své kastraci).

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Hercule bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kocourkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 20. 10. 2021 jsme do naší péče přijali opuštěného odhadem dva až tři měsíce starého kocourka z Čekanic. Kocourek je nekastrovaný, bez značení. Nyní ho u nás čeká karanténa a léčení. Až bude připraven k adopci, rádi Vám ho představíme. Majitel si ho může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz kočičky, fotografie. Pobyt v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách. Útulek Tábor 778 465 467