Knihovník Flynn

Předán do nového domova: 30.11.2021

Spousta knih a příběhů v nich, velká dobrodružství, která je nutno prožít - takové jsou vytoužené vyhlídky našeho knihovníka Flynna Carsena. Flynn je odhadem dva měsíce staré koťátko, mazlivé a předlivé, vzorně čistotné, užívá bezchybně kočičí wc. Už teď má návyky správného gentlemana, vyroste z něj dokonalý dobrodruh.

ZDRAVOTNÍ STAV: Flynn je kompletně naočkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, označený mikročipem. Podmínkou jeho adopce je kastrace v novém domově po dovršení jeho pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Flynn je mazlivý, pořádný, čistotný kocourek, bude rád za domov v bytě i v domku se zahradou s budoucím přístupem ven (po své kastraci).

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Flynn bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kocourkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 11. 10. 2021 jsme přijali do naší péče koťátko, chlapečka ve věku max. 8 týdnů. Drobeček je nachlazený a neskutečně špinavý. Čeká ho nyní karanténa a naše veškerá péče. Až bude připraven odjet do adopce, moc rádi Vám ho představíme. Nekastrovaný, bez značení. Útulek Tábor 778 465 467.