Poison Ivy – útulková zahradnice

Předán do nového domova: 18.11.2021

Ne každá rostlina Vám dá nadpřirozené schopnosti, některá Vás jen jednoduše potěší. Poison se stará v útulku o zeleň pro kočičky a jde jí to moc dobře, kočičí tráva se pod jejíma tlapičkama zelená a bují jako o život.

Ivinka je odhadem čtyřměsíční holčička, koťátko, akční a hravé, mazlivé a předlivé, vzorně používá kočičí wc.

ZDRAVOTNÍ STAV: Ivinka je připravena vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaná, kastrovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Ivy bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 7. 10. 2021 jsme přijali koťátko, odhadem tříměsíční holčičku, z ulice B. Němcové. Holčička se zdá být v pořádku, nehledá ji páníček? Koťátko je bez značení. Hledáme původního majitele. Majitel si ji může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz kočičky, fotografie. Pobyt v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách. Útulek Tábor 778 465 467