Alexander – rozvážný kocourek

Předán do nového domova: 6.12.2021

Alexander Graham Bell zkonstruoval první použitelný telefon, kdyby tak viděl, kam až se všechno posunulo, jak jde vše kupředu, co bylo dnes novinkou, je za týden překonáno. Rychleji a výkonněji. Přiznejme si, že staré věci však mají své kouzlo. Více klidu, pomalejší tempo, jistota, rozvážnost. Jako náš Alex, není nejnovější a rozhodně není nejrychlejší, je klidný, milý, rozvážný a svou náklonnost dává najevo důstojně a opatrně. Jaká úžasná změna oproti koťatům.

ZDRAVOTNÍ STAV: Alexander je odhadem pětiletý kocour, kompletně naočkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, označený mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Alexander je mazlivý, pořádný, čistotný kocourek, bude rád za domov v bytě i v domku se zahradou s budoucím přístupem ven (po své adaptaci). Soužití s jinými kočičkami či zvířátky nemáme ozkoušeno.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Alexander bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kocourkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 4. 10. 2021 jsme přijali dospělého malátného kocourka, provedená vyšetření prokázala intoxikaci organismu. Kocourek strávil pár dní na klinice. Nyní je stabilizovaný a trápí ho již "jen" klasické nachlazení. U nás ho čeká léčení, až bude připraven hledat nový domov, rádi Vám ho představíme. Kocourek je bez značení. Hledáme původního majitele.
Majitel si ji může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz kočičky, fotografie. Pobyt v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách. Útulek Tábor 778 465 467