Aimee – oslnivá kočičí modelka

Předán do nového domova: 16.1.2023

Někteří se narodí předurčeni pro přehlídková mola. Milují jásot davu, vybranou společnost a nebrání se intimnostem. A taková se narodila i naše Aimee. Extrovertní, vrnivá, extrémně společenská a neskonale krásná kočička, která lační po každé minutě života s člověkem.

Aimee k nám dorazila se zraněnou levou zadní nožičkou, zvládla operaci a nyní tráví čas u nás rehabilitací a růstem do ještě větší krásy. Aimee je očkovaná, označená mikročipem a ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a připravená porozhlížet se po domovském mole, kde bude do konce svého života oslňovat svou krásou i přítulností.

Aimee bude připravena odjet domů v první polovině ledna, návštěvy je připravena přijímat již od začátku nového roku. Hodí se pro svou čistotnost a společenskou povahu do bytu, ale i do domku se zahradou s přístupem ven výhradně až po své kastraci.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.