Aquarius – empatický a něžný vodnář

Předán do nového domova: leden 2023

Vodnáři jsou originální a empatičtí snílci, kteří milují přírodu a chtějí zlepšit svět. Pokud mohou, vyhýbají se konfliktům. Jsou laskaví, obětaví a tolerantní, bývají proto oblíbení ve společnosti a mívají velké množství přátel. A přesně takový je i náš Aquík, který se navíc i velmi rád cachtá ve vodě a moc rád se mazlí či přede na klíně. Hledá rodinu, kde vládne hlavně pohoda, žádný velký shon, hluk a stres. Je vhodný do bytu i domu s budoucím přístupem ven. Samozřejmostí je u něj čistotnost a neomylné používání kočičího záchodku, láska ke škrabadlům, hračkám a boudičkám k oblíbenému odpočinku.

Aquík je připravený odjet domů, kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínka adopce je kastrace po dovršení pohlavní dospělosti kotěte.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.