Saturnin

Předán do nového domova: prosinec 2022

Saturnin občas chybí každému z nás. Přítel, který vidí náš potenciál, který nám pomůže vystoupit z komfortní zóny, přivede nám do života nové lidi, nápady a dobrodružství.

Saturnin je velmi inteligentní, vynalézavý a empatický kocourek, který si se vším poradi a rychle pozná, co člověku v životě chybí, udělá pak cokoliv, aby pomohl lidem ve svém okolí vést lepší život.

Lidi miluje všechny, dělí si je podle toho, co udělají v luxusní kavárně s mísou koblih, ale rád má všechny kategorie. Kladný vztah předkládáme i k jiným zvířecím tvorečkům a celkovou bezproblémovost. Je samozřejmě čistotný, bez pochybení využívá kočičí záchodek. Hodí se do bytu i do domku se zahradou s případným přístupem ven po své adaptaci.

Saturnin bude moci odjet koncem prosince, kastrovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, očkovaný a označený mikročipem.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kocourkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE:
Dne 29. 11. 2022 byl na Pražském sídlišti nalezen neznačený, nekastrovaný, ale opečovávaný kocourek. Je patrné, že se nejspíše ztratil, byl dezorientovaný, jinak je zdravotně v pořádku, jen by chtěl zpět domů.

Hledáme původního majitele, který si může kocourka vyzvednout v návštěvní době útulku.

Útulek Tábor
773 791 322

Více fotek zde:
https://www.utulektabor.cz/dospely-kocourek-mily-elegan/