Mikuláš

Předán do nového domova: prosinec 2022

Mikuláš rád pomáhá druhým, je štědrý, laskavý a dobrosrdečný. Miluje společnost, upřímnost a čistá srdce. Nezastaví se ani před hříšníky a pokusí se jim nabídnout pomocnou ruku a navést je na cestu poctivosti.

Mikulka hledá rodinu hodných lidí, kde nebude nuda. Hodné děti nebo jiné kočičky uvítá. Zlobidla od něj dostanou leda uhlí a zápis do knihy hříchů. Je čistotný, hravý a mazlivý. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s případným přístupem ven výhradně až po své kastraci.

Mikuláš bude připraven odjet v druhé polovině prosince, kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínka adopce je kastrace po dovršení pohlavní dospělosti kotěte.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE:
Milý a sympatický kluk byl nalezen dne 23. 11. 2022 na náměstí Mikuláše z Husi. Jde o mladičké koťátko bez značení s nepěknou rýmou.

Hledáme původního majitele, který si může kocourka vyzvednou po prokázaní vlastnictví a zaplacení poplatku za pobyt v útulku, viz. ceník.
Útulek Tábor
773 791 322