Clementinka – šťavnatá buldočka


pohlaví

10 let

24 cm

10 kg

čip

kastrován

Jako dotek něhy je Clementinky povaha – když ji poznáte, nebudete chtít bez ní být už ani jeden jediný den. Clemi je jemná, něžná, oddaná a důvěřující člověku. Nežila dobře, strádala, trpěla a hodně rodila, dobrého zažila pomálu. Zavřela se do ulity, aby to vše dokázala přežít. Kousek po kousku z ní však už vylézá a my se můžeme těšit tím citlivým a milujícím stvořením, které je uvnitř.

Clementinka hledá klidný, milující a trpělivý domov, bez malých dětí a velkého ruchu. Hledá především pohodu, baštu servírovanou na talířku, hodně spinkání na gauči a prima procházky v okolí. Na vodítku chodí krásně, ráda se i nechá poponést. Hravě může zapadnout do smečky s jiným klidným a milým psíkem či fenečkou, zvládá i přítomnost kočiček. Je vzorně čistotná, tichá a téměř bez nadsázky se dá říci, že o ní nevíte. Pořád je to však představitel svého plemene, a tak je nějaké chrapuškání součástí balení.

Clementinka je kastrovaná, ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům a označená mikročipem. Nyní doléčujeme zánět mléčné lišty, zájemce o adopci je už však připravena přijímat. Nový páníček musí počítat s tím, že je pravděpodobné, že Clemi bude muset po zotavení podstoupit čištění a trhání zoubků, a je možné, že bude třeba i chirurgicky odstranit část mléčné lišty.

V případě zájmu o adopci šťavnaté Clementinky Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život naší mandarince nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Za fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz ♥

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Clementinka
evidenční číslo
86 J
pohlaví
plemeno
Francouzský buldoček
značení
čip
výška
24 cm
váha
10 kg
věk
10 let
kastrace
kastrován
povaha
jemná, něžná, oddaná

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
3. 11. 2023
místo nalezení
Pintova ulice Tábor