Talismánek – kocourek pro štěstí

Předán do nového domova: leden 2024

Talisman je artefakt sloužící k přivolání štěstí a pozitivních energií svému majiteli a kdo by dneska jedno nebo druhé nepotřeboval? Talismánek je velmi milý, jemný kocourek působící až křehkým dojmem.

Talismánek se k nám dostal po srážce autem, krom zlomené špičku ocásku a ulomeného zoubku nehodu přežil naštěstí v pořádku. Měl štěstí a má ho i pro svého budoucího páníčka či paničku.

Kocourek je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Ocásek je zhojený, nepůsobí žádná trápení, ale zlomenina je hmatem poznatelná. Zoubky ho rovněž nezlobí a předpokládáme, že se vyřeší přirozeně svou výměnou.

Talismánek je vhodný pro život v bytě i domku se zahradou s budoucím přístupem ven výhradně po své kastraci.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz