Brie


pohlaví

3 měsíce

18 cm

1.5 kg

čip

nekastrován

Plísně provázejí život lidí od nepaměti. Některé jsou nežádoucí, ale kdyby nebylo penicilínu, světová populace lidí by byla asi výrazně nižší. Neodmyslitelnou součástí všech gurmánů jsou i sýry, které by bez plísní prostě nikdy nebyly tak dobré. No a naše Brie by rozhodně nikdy nebyla tak krásná, kdyby v jejích dlouhých chlupech nebyla stříbřitá vlákna, díky kterým vypadá vyzrálá a prostě plesnivá. Což se Vám buď hrozně nelíbí, nebo se do toho naopak úplně zamilujete. :-)

Brie je čistotná, vzorně chodí na kočičí záchodek, odhadem tři měsíce stará a chtivá toho nejúžasnějšího domova. :-) Hodí se do bytu i do domku se zahradou s případným přístupem ven výhradně po své kastraci.

Do nového domova se může vypravit po Vánocích, bude kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínka adopce je kastrace v novém domově po dovršení pohlavní dospělosti kočičky.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE:
Dne 18.11.2022 jsme přijali do naší péče cca tříměsíční kotěcí holčičku, kterou nyní čeká karanténa a příprava na adopci. Momentálně ji trápí nestabilní zažívání. Jakmile bude připravena, moc rádi Vám ji představíme v tomto albu.

Případný původní majitel si koťátko může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz, fotografie, přepravku. Pobyt kočky v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách.

Útulek Tábor
773 791 322

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Brie
evidenční číslo
85 D
pohlaví
plemeno
kočka domácí
značení
čip
výška
18 cm
váha
1.5 kg
věk
3 měsíce
kastrace
nekastrován
povaha
vrnivá princezna

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
18. 11.2022
místo nalezení
Babina Tábor