Brie

Předán do nového domova: 27.12.2022

Plísně provázejí život lidí od nepaměti. Některé jsou nežádoucí, ale kdyby nebylo penicilínu, světová populace lidí by byla asi výrazně nižší. Neodmyslitelnou součástí všech gurmánů jsou i sýry, které by bez plísní prostě nikdy nebyly tak dobré. No a naše Brie by rozhodně nikdy nebyla tak krásná, kdyby v jejích dlouhých chlupech nebyla stříbřitá vlákna, díky kterým vypadá vyzrálá a prostě plesnivá. Což se Vám buď hrozně nelíbí, nebo se do toho naopak úplně zamilujete. :-)

Brie je čistotná, vzorně chodí na kočičí záchodek, odhadem tři měsíce stará a chtivá toho nejúžasnějšího domova. :-) Hodí se do bytu i do domku se zahradou s případným přístupem ven výhradně po své kastraci.

Do nového domova se může vypravit po Vánocích, bude kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínka adopce je kastrace v novém domově po dovršení pohlavní dospělosti kočičky.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE:
Dne 18.11.2022 jsme přijali do naší péče cca tříměsíční kotěcí holčičku, kterou nyní čeká karanténa a příprava na adopci. Momentálně ji trápí nestabilní zažívání. Jakmile bude připravena, moc rádi Vám ji představíme v tomto albu.

Případný původní majitel si koťátko může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz, fotografie, přepravku. Pobyt kočky v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách.

Útulek Tábor
773 791 322