Buffy – mourovatá přemožitelka

Předán do nového domova: 25.10.2021

V každém pokolení je jedna vyvolená. Vyvolená, aby bojovala proti zlým silám a aby s nimi navždy skoncovala - je to přemožitelka. Buffy je na první pohled obyčejná kočka, skrývá však mocná tajemství.

Buffy, jemná, mazlivá, citlivá kočička, má ráda společnost jiných kočiček, ale vystačí si případně i sama se svým člověkem. Buffy je vzorně čistotná, bez výjimky využívá kočičí wc. Odhadem jsou jí tři měsíce.

ZDRAVOTNÍ STAV: Buffy je připravena vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou její adopce bude kastrace po dovršení její pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Domov, kde kočičky jsou milovanými bytostmi. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své kastraci.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Buffy bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Buffy nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 22. 9. 2021 jsme přijali vymazlenou kočičku, která nemá ani rýmu, ani svrab, ani průjem, myslíme si, že se mohla jen zaběhnout a nenajít cestu zpět domů. Kočička je bez značení. Majitel si kočičku může vyzvednout v návštěvní době útulku. Pobyt kočičky v útulku je zpoplatněn, viz Ceník. Útulek Tábor 778 465 467