Elena – černá kráska

Předán do nového domova: 3.11.2021

Nádherná, elegantní, smyslná, můžete na ní prostě oči nechat. Pohybuje se s neskutečnou ladností a švihem, baví Vás od první chvilky. Elena Montero je kočka s velkým K.

Elena je dospělá, mladičká, odhadem roční kočička. Mazlivá a vřelá, zvládá jakoukoliv manipulaci, čistotná a způsobná.

ZDRAVOTNÍ STAV: Elena je připravena vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaná, kastrovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Elena bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 22.9.2021 jsme z ulice Havanská přijali černou dospělou kočičku, zvyklou na kontakt s člověkem. Kočička je dobře živená, opečovávaná, netrápí ji žádné na první pohled viditelné onemocnění. Kočička je bez značení. Kdepak má páníčka? Majitel si ji může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz kočičky, fotografie. Pobyt v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách. Útulek Tábor 778 465 467