Oliver a James – zrzaví bráškové

Předán do nového domova: 26.11.2021

Nádherná zrzavá koťátka, akční kluci, se kterými se nebudete nudit a rozhodně Vám nebude smutno, Oliver a James. Kluci jsou odhadem tři měsíce staří, utekli hrobníkovi z lopaty, ukázali, jak jsou silní a že se jen tak nevzdají. Jsou připraveni rozzářit Vaše oči i srdce. Hledají své doma společně či každý zvlášť.

Oliver - bílo-zrzavá hlavička
James - celá zrzavá hlavička

ZDRAVOTNÍ STAV: Kluci jsou kompletně naočkovaní, ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům, označení mikročipem. Podmínkou jejich adopce je kastrace v novém domově po dovršení jejich pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Jsou to mazliví, pořádní, čistotní kocourci, budou rádi za domov v bytě i v domku se zahradou s budoucím přístupem ven (po své kastraci).

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by kocourek či kocourci bydleli, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kocourkům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 21. 9. 2021 jsme z veterinární kliniky Karakal Tábor přijali tři malinká koťátka, úplná miminka, která nám musí povyrůst. Koťátka trápí průjem, svrab a zánět v očích, taková obvyklá kočičí trápení při příjmu do útulku. Čeká je veterinární péče a karanténa. Jsou to dva kocourci a jedna holčička, bez značení. Holčička zůstává v trvalé péči kliniky. Útulek Tábor 778 465 467