Dobby – psí skřítek

Předán do nového domova: 4. 10. 2023

Když se na obloze sejdou ty pravé hvězdy v tu pravou chvíli, narodí se ten nejhodnější psí chlapeček na světě. Každý dobrý hrdina musí čelit zlu, těžkostem a příkořím, musí projít náročnými zkouškami, bojovat a pak je mu teprve dopřán spokojený život.

Dobby přesně tenhle příběh žije, odložený, nechtěný, nemilovaný, tvrdě zkoušený osudem i pánem, kterého vůbec nezajímal. Přesto anebo právě proto je to ten nejhodnější pes široko daleko. V útulku sňal své břímě, osvobodili jsme ho ze služeb zlého pána a Dobby okouší, jak hezký svobodný psí život je.

Dobby je unikátní kombinace křížení, tušíme vipeta a stafbulíčka, Povahově je dokonalým spojením pozitivních vlastností obou plemen. Radostný, člověka zbožňující a zároveň jemný a citlivý psík.

Dobby je očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Křehký je na duši i na těle, váží necelých deset kilogramů. Podmínkou adopce je jeho kastrace po aklimatizaci v novém domově.

Dobby hledá novou rodinu, kde nebude sluhou, ale milovaným členem, kde se bude účastnit výletů i odpočinku na kanapi. Zdá se, že Dobby nemá s ničím a s nikým problém, že se hodí téměř kamkoliv. Je velmi čistotný a svůj pelíšek si neničí. S ostatními pejsky vychází velmi hezky, po zodpovědném seznámení by mohl odjet k psímu parťákovi či parťačce. Naše útulkové skřítkové zlatíčko hledá domov v bytě či uvnitř domu. Je čas začít žít tu šťastnější část životního příběhu.

V případě zájmu o adopci Dobbíska Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život úžasňákovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za ateliérové fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz ♥