Cane – pitbulí cukroušek


pohlaví

1 rok

45 cm

23 kg

čip

nekastrován

Pokud jste notoričtí milovníci bullů, jejich vitality a povahy, nemusíte číst dál, Cane je ideál.

Pokud přece jen patříte mezi ty bullí obdivovatele, kteří si raději nějaké ty informace přečtou, držte se, bude to jízda samých superlativ. Cane je mladičký, tvárný a snadno učenlivý, milý a vroucí, vzhledově nesmírně atraktivní, božsky energetický pitbulíček, který u nás čeká na své doma. Cane umí parádně chodit na vodítku, za pamlsky dělá přemety a je mistr světa v aportování a přetahování.

Cane má kondici, kterou mu můžeme jen tiše závidět. Je připraven běhat, skákat, cvičit a trénovat nejen své tělo, ale i svou sladkou hlavičku a vykřesat ze sebe dokonalého psího společníka. Rád se učí, snaží se plnit naše lidská očekávání a dělat vše, co nám vidí na očích.

Hledá páníčky, kteří mají čas a energii na psího člena rodiny, kteří procházkují, výletují, mají rádi výzvy a kteří rádi budou chodit do psí školy. Cane je sladký cukroušek, ale i s cukrem se to prostě musí umět, a tak nějaké ty předchozí psí zkušenosti jsou žádoucí.

Cane hledá domov jako zvířecí jedináček, výjimku by mohla tvořit klidná psí kamarádka. Vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen, ale pro typickou povahu plemene ho nepředpokládáme dobrý.

Cane je očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je jeho kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci sladkého cukrouška Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Caneovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz ♥

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Cane
evidenční číslo
74 J
pohlaví
plemeno
sladký pitbulíček
značení
čip
výška
45 cm
váha
23 kg
věk
1 rok
kastrace
nekastrován
povaha
energický slaďoušek

informace o nálezu zvířete

datum příjmu
10. 9. 2023
místo nalezení
Soběslav