Magická Wednesday

Předán do nového domova: říjen 2023

Černé kočky jsou odpradávna opředeny pověrami, mýty a legendami. Jsou tajemné, jiné, možná jsou branami do dalších světů. Jsou proklínány i milovány, nejsou lhostejné.

Wednesday je jednou z nich, mladičkou, tajemnou, magickou černou kočičkou, která přišla na tento svět, aby ovlivnila život nějakého člověka, aby ho obohatila, dala mu vyšší smysl, otevřela mu zvířecí svět a pomohla mu obstát v těžkých chvílích. Wednesday dokáže snímat tíhu všedních dnů, vyléčit bolavé srdce, zahřát studené ruce a vykouzlit úsměv na tváři.

Wednesday se k nám dostala v době, kdy ještě po mnoho týdnů měla být u své kočičí maminky. Protože jí v těle koluje magická krev černých koček, zvládla přijmout lahvičku s náhradním kotěcím mlíčkem i náhradní lidskou maminku.

Wednesday je připravena změnit Vám život zpočátku i o pravidelné krmení z lahvičky, masírování bříška a sladké miminkovské vrnění. Že jste připraveni na změnu? Napište nám na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Wednesday nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Wednesday odjede domů ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Nový páníček musí počítat s očkováním, až malinko povyroste, a s kastrací, až povyroste o trochu více.

Pro Wednesday hledáme domov, kde bude hýčkaným členem rodiny, kde mají slabost pro tajemno černých koček. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s případným budoucím přístupem ven až po své kastraci.

Za fotografie patří naše velké poděkování Radkovi vividfoto.cz.