Valinka – labradoří štěňátko

Předán do nového domova: 25. 9. 2023

Valinka Vás doslova převálcuje svou láskou, náklonností a tou nejhlubší labradoří něhou. Její ryzí láska k životu a nefalšovaná touha vše poznat, všude být, s každým se pomazlit, je něco, čemu se jen těžko ubráníte, ona Vás prostě přetáhne na svou stranu.

Valinka je odhadem tříměsíční miminko, nejspíše křížence labradora. Val je naočkovaná, ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům a označená mikročipem. Je prostě po všech stránkách připravena odjet domů.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Valinka je štěňátko, bude však brzy puberťákem, dospělcem a nenadějeme se a i seniorem. Hledá páníčka, rodinu, která ji bude milovat a opečovávat ve všech etapách jejího života. Hledá člověka, který s ní bude chodit do psí školky, vstávat s ní každé dvě hodiny na venčení, zvládne pubertální scény a možná i rozkousaný gauč a bude i respektovat šediny na čumáčku a pomalejší životní tempo. Valinka hledá domov na celý život. Hodí se do bytu i do domku se zahradou se zázemím uvnitř u své rodiny.

Val je roztomilé, velmi učenlivé a milé štěňátko, které se ve správných rukách stane tím nejlepším dospělým psím kamarádem. Touží po společných výletech i povalování doma, chce být aktivním členem rodiny.

V případě zájmu o adopci Valinky, Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s pejsky. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Val nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za úžasné focení děkujeme Radkovi vividfoto.cz