Nikolai – královský kocourek

Předán do nového domova: září 2023

Ať už se narodíte na zámku, ať už máte být princem, králem nebo modelem, nikdy nevíte, jak se vše změní. Podstatné je být dobrým člověkem/kotětem a najít ve svém srdci lásku. Přesně to udělal nejmazlivější z nejmazlivějších, sladký princ Nikolai. Potřebuje jen najít novou rodinu, která hledá nejbáječnějšího kocourka pod sluncem.

ZDRAVOTNÍ STAV: Nikolai bude připraven odjet po 19. 9. 2023, ale seznamovací návštěvy již mohou probíhat. Nikolai odjede kompletně očkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

Nejmazlivější kocourek na světě se hodí do bytu i do domu se zahradou s budoucím přístupem ven - po uplynutí doby adaptace.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Nikolaimu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za krásné focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz