Taffy – sladký cukroušek

Předán do nového domova: 22. 9. 2023

Co je malé, to je hezké. A byť jsme přívalem koťátek zoceleny, nemůžeme se nerozplývat nad nejsladší kotěcí holčičkou v útulku. Taffy se k nám dostala v době, kdy ještě po mnoho týdnů měla být u své kočičí maminky. Protože se v téhle maličké tříbarevné holčičce ukrývá obrovský bojovník, zvládla hravě lahvičku a přijala dobře náhradní kotěcí mlíčko i náhradní lidskou maminku.

Taffy je připravena osladit Vám život o pravidelné krmení z lahvičky, masírování bříška a sladké miminkovské vrnění. Že se téhle nabídce nedá odolat? Napište nám na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Taffy nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Taffy odjede domů ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Nový páníček musí počítat s očkováním, až malinko povyroste, a s kastrací, až povyroste o trochu více.

Hledáme pro ni domov, kde se bude probouzet dorůžova, kde bude hýčkaným členem rodiny. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s případným budoucím přístupem ven až po své kastraci.

Za fotografie patří naše velké poděkování Radkovi vividfoto.cz.