Zombie – mazlivá stařenka

Předán do nového domova: 26.7.2019

Zombie si vysloužila své jméno opravdu tím, že je skoro zázrak, že žije, jako by byl oživlou mrtvolou. Byla nalezena, ve svých asi 20-ti letech, v děsivém stavu a naděje na její záchranu byla opravdu mizivá. Vážila půl kilogramu, byla kachektická, s onemocněním dýchacího aparátu, kýlou a vtlačeným okem do očnice, které hnisalo, v tlamičce měla poslední tři uhnilé zuby.

Ale zázrak se stal a Zombí je zotavena. Postupně prodělala extrakci zubů (nyní je tedy bezzubá), odstranění břišní kýly, kastraci a vyjmutí mrtvého oka. Navíc je dost možné, že prodělala v minulosti i mrtvici a kdo ví, čím vším si prošla. Na Veterinární klinice Karakal jí dávali dohromady přes dva měsíce a nyní již mohla být převezena k nám. Vyšetření krve byla již nyní v pořádku a Zombí je ošetřena proti vnějším i vnitřním parazitům a naočkovaná. Tedy zcela připravena do adopce.

Je to mazlivá, milá a moc hodná i čistotná kočička. Není náročná, jen by chtěla své stáří prožít spokojeně u někoho na klíně a vynahradit si vše špatné, co jí v životě potkalo. Vhodná pouze do bytu! Do klidného prostředí bez malých dětí. S jinými kočičkami si bez problémů rozumí, ale už potřebuje hodně času na spánek a svůj klid :-). A také měkkou stravu, kterou zvládne zbaštiti i bez zubů. Pohybuje se bez obtíží, je bdělá a dokonce i smysly jí stále slouží.
Zamilovali jste se do Zombie? Pak volejte 773 791 322 - čeká na Vás.