Bowie – labradoří kříženec štěndo

Předán do nového domova: srpen 2019

Bowie je necelý půl rok staré štěňátko pravděpodobně křížence labradorského retrívra a tornáda - v dospělosti to bude nejspíše středního vzrůstu. Bowie je akční kluk, který moc rád dovádí, běhá a hraje si. Bude moc rád se svým páníčkem chodit na procházky, běhat či se věnovat nějakému sportu. Určitě potřebuje začít intenzivně s výchovou a výcvikem. Zatím nemá žádné základy a je to opravdový rarášek.
Hodí se do bytu i domku se zahradou, ale s přístupem dovnitř. Bowie má rád společnost všech lidí i dětí, s ostatními pejsky v útulku vychází bez problému. Jen těm klidnější leze na nervy, protože je pořád otravuje. V kotci pláče a rád stěhuje svůj pelíšek sem a tam, má svůj smysl pro pořádek.
Od nové rodiny bude potřebovat, aby ho vše naučili a měli s ním z počátku dostatek trpělivosti. Je neúnavný, neumí se zastavit, ale s dostatkem pohybu a podnětů se začne vše hezky učit. Je to mladý hafík, tady se šikovnými páníčky vše rychle dožene. Opravdu zkušení pejskaři si s nám poradí, začátečníkům bychom určitě doporučili odbornou pomoc s výcvikem (například Dobrou psí školu).

Bowie je očkovaný, odčervený a načipovaný. Není určen k další reprodukci, proto je třeba zajistit v dospělosti jeho kastraci.

Zájemci o adopci volejte: +420 773 791 322.