Elijah a Hayley

Předán do nového domova: 26. 2. 2024

On původní upír, ona vlkodlak, velká láska, komplikované soužití, které nekončí dobře. Takový je naštěstí jen původní příběh představitelů inspirující jména dvou kotěcích nalezenců.

Elijah je mourovatý kocourek, Hayley černá kočička, oba jsou na duši velmi křehcí a vůči člověku zpočátku opatrní, hledají domov společně, ale odjet mohou i každý zvlášť. Věříme, že v klidném a bezpečném domácím prostředí se z nich stanou uvrnění mazlíčci. Hodí se pro život v bytě i v domě se zahradou s budoucím přístupem ven výhradně až po své aklimatizaci.

ELIJAH - JIŽ NAŠEL NOVÝ DOMOV / HAYLEY je volná k zamilování.

Oba jsou kompletně očkovaní, ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům a označení mikročipem. Oba jsou již kastrovaní.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život a kterému koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz