Morgana – křehká víla

Předán do nového domova: 27.9.2021

Morgana je odhadem osm let stará dáma, kříženec špicoidního typu, možná má předky i z řad čivav, něžná, jemná kráska, bojí se prudkých pohybů a spousty dalších věcí, které si jen může člověk představit. Krůček po krůčku otevírá své srdce, jde si pro pohlazení, učí se na vodítku, učí se být ve společnosti člověka a jde jí to skvěle. Věříme, že bude úžasným mazlivým společníkem, nejvděčnější psí bytostí na světě.

ZDRAVOTNÍ STAV: Morgana je kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Zoubky má vyčištěné, ty, které nešly zachránit, jsme nechali vytrhnout. Dobrá polovina jí jich však zbyla. Jinak ji přes její věk vůbec nic netrápí. Moc si chce urvat ze života ještě pořádný kus.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Morgana by si přála žít v rodinném domku, u páníčků doma s přístupem na zahradu. Neumí příliš chodit na vodítku a nejraději si sama pobíhá. Ve zkušených rukách a s dávkou trpělivost by se naučila žít i v bytě. Na procházkách se již lepší, chůzi na vodítku pravidelně trénujeme. Hodí se do klidného prostředí, bez malých dětí a velkého ruchu.

Máte-li o Morganu zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Morgana bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Morganě nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz