Cassandra – dobrá čarodějka

Předán do nového domova: 5.11.2021

Krásné osamělé ženy a černé kočky to dříve neměly zdaleka lehké, dnes je díkybohu jiná doba, a tak smyslná žena bez muže už nemusí být nutně čarodějka a černá kočka není vždy považována za nositele smůly a neštěstí.

Cassandra je jemná něžná kočička, která si před cizím člověkem zaleze pod pelíšek, po seznámení a vzájemném okoukání se může umazlit k zbláznění. Není čistě černá, prosvítá šedivými místy, její srst má krásný stříbrný nádech. Je vzorně čistotná, bez výjimky užívá kočičí wc, odhadem jsou jí tři měsíce.

ZDRAVOTNÍ STAV: Cassandra je připravena vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaná, kastrovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Domov plný čar a kouzel, kde kočičky jsou milovanými bytostmi. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Cassandra bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Cassandře nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 18. 8. 2021 v Čekanicích nalezena drobná černá kočička, koťátko. Je velice nemocná, trápí ji rýma, zánět očí, rozhozené zažívání. Čeká ji léčení a karanténa. Nemá žádné značení. Hledáme původního majitele. Útulek Tábor - 773 791 322