Dan a Ema – koťátka námořníci

Předán do nového domova: 8.11.2021

Další ti mává těžkej tejden,
Máš pocit, že to nejde,
chceš přístav, kde to přejde,
tam trable náhle odplavou …
….
Ráj nemusí být přes oceán, jen pár kroků někdy uděláš, v útulku je ta tvoje pláž.
Za rájem nemusíš přes oceán, stačí chatka malá, ať je nová nebo stará, z cihel nebo dřevěná, s kočkou je ti tam fajn.

Přístav nového domova hledají tahle dva koťátka, Dan a Ema, pravděpodobně sourozenci, nalezení u bran útulku. Nehledají domov společně, mohou odjet samozřejmě každý zvlášť. Po seznámení jsou to uvrnění slaďoušci, mazliví, hraví, vzorně čistotní.

Dan - kocourek s motýlkem
Ema - kočička v modrém boa

ZDRAVOTNÍ STAV: Koťátka jsou odhadem pět až šest měsíců stará, kompletně očkovaná, kastrovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Nic je netrápí, jsou připravena konečně odplout domů.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci. S jinými kočičkami vycházejí bez problémů, vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Dan nebo Ema bydleli, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátkům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 21.8.2021 jsme u Útulku nalezli odložená dvě černobílá koťátka, kocourka a kočičku, bez značení. Trápí je rozhozené zažívání a svrab v ouškách. U nás je čeká veterinární péče. Po skončení karantény Vám je s radostí představíme. Hledáme původního majitele. Útulek Tábor - 773 791 322