Policejní akademie – zářivě černé symboly spravedlnosti

Předán do nového domova: listopad 2022

Každý bez ohledu na velikost, váhu, pohlaví, vzhled či fyzickou sílu se může stát tím, kým chce být. Je potřeba jen opravdové odhodlání a těžká dřina. Naše banda se rozhodla vstoupit do místní policejní akademie a po jejím absolvování se chtějí stát ochránci pořádku. Rozhodně dostanou pořádně zabrat, protože takové adepty jsme tu ještě neměli. Na místa policistů se hlásí směsice roztodivných postaviček. Z davu dychtivých čekatelů na policejní odznak vystupuje do popředí a úspěšně absolvuje svůj výcvik několik svérázných figurek:

◉ Policistka Hooksová - již našla nový domov - drobná a něžná slečinka s růžovým obojkem, která však brzy najde ve své hrudi srdce lva.
◉ Policista Hightower – již našel nový domov - zelený obojek
◉ Policista Tackleberry – již našel nový domov - modrý obojek
◉ Policista Mahoney – již našel nový domov - fialový obojek

Policejní akademie jsou odhadem čtyřměsíční zdravá koťata, která skotačí, hrají si a umí se i pořádně mazlit. Zvládají chodit na kočičí záchodek, jsou čistotní. Hodí se do bytu i do domku se zahradou s případným přístupem po adaptaci v novém domově.

Všichni jsou kompletně naočkovaní, ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům, kastrovaní a označení mikročipem.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátkům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz/