ORANGE Is the New BLACK – čtyři rozverné kriminálnice


pohlaví

2 měsíc

11 cm

0.5 kg

čip

nekastrován

Možná byly moc krásné, možná jim svět záviděl nebo byly jen ve špatný čas na špatném místě. Každopádně byly lapeny a našly útočiště u nás. Někdo vidí útulek jako vězení, někdo jako nemocnici, někdo jako přestupní stanici. Jsme od všeho trochu, rozhodně si to u nás nováčci musí odpykat, než budou zdraví a připravení do adopcí, rozhodně hodné léčíme a rozhodně si nepřejeme nic víc, než aby od nás koťátka odjela do nových domovů a byla šťastná.

Naše vězeňské holky jsou přibližně dva měsíce staré, milé, silné a zocelené ulicí. Ničeho se nebojí, do všeho jdou po hlavě, ale i se rády mazlí. Jsou prostě velmi energické a plné chuti do života a dobrodružství.

Alex - černá s červeným obojkem

Suzanne - již doma - černá s fialovým obojkem
Piper - mourinka - již našla nový domov
Tasha - černá s modrým obojkem - již našla nový domov

Budou moci domů odjíždět od 16. 11. 2022, kompletně naočkované, ošetřené proti vnějším i vnitřním parazitům a označené mikročipem. Seznamovací návštěvy již mohou probíhat. Podmínka adopce je kastrace v novém domově po dovršení pohlavní dospělosti.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život koťátkům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Alex, Piper, Suzanne a Tasha
evidenční číslo
67 - 70 D
pohlaví
plemeno
evropská kočka
značení
čip
výška
11 cm
váha
0.5 kg
věk
2 měsíc
kastrace
nekastrován
povaha
veselé, akční, hravé, nebojácné - silné holky z ulice

informace o nálezu zvířete

datum příjmu
14. 10. 2022
místo nalezení
Všechov