Latonka – nebeská kráska

Předán do nového domova: 13.12.2022

Latonka je překrásná, netypicky zbarvená dospělá kočička. Naše nebeská kráska má nejen úchvatný vzhled, ale i dokonalou povahu. Přijata k nám byla se dvěma svými koťátky, zrzavou holčičkou Artemiskou a šedivým chlapečkem Apollónkem, o které se po celou dobu pobytu v útulku vzorně starala. Obě koťátka již mají své doma, teď na svůj boží domov čeká maminka Latonka.

Latonka je kompletně očkovaná, označená mikročipem a ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům. Podmínkou adopce bude její kastrace po aklimatizaci v novém domově.

Latonka se hodí do bytu i do domku se zahradou s případným přístupem ven výhradně až po své kastraci. Latonka umí vzorně chodit na kočičí záchodek a není to žádný nezbedník, který by doma ničil nábytek.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kočičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za kočičí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.