Latona, Apollón a Artemis


pohlaví

3 roky

25 cm

4 kg

čip

nekastrován

Mrazivě vzdálený prosinec je naší noční můrou. Ale Vy jste naší nadějí. Hledáme zázrak, který by nás vysvobodil z těžké situace. Do útulku jsme přijali nebesky krásnou, mazlivou a úchvatnou kočičku Latonu. Nepřijela ale sama a vzala s sebou svá nejsladší koťátka. Sotva měsíční kuličky. Vzácnou zrzavou kočičku Artemis a grafitově šedého kloučka Apollóna. Je to sladká a mazlivá rodinka, která však v podmínkách útulku není úplně spokojená. Respektive zatím ano, ale čeká je u nás velmi dlouhý čas. Koťátka totiž od maminky mohou odjet až ve dvanácti týdnech věku, a to je opravdu velmi dlouhá doba.

Zázrak, který asi už chápete - jediné řešení je najít rodinu, která by si adoptovala všechny tři naše poklady.

Kočička má dokonalou povahu, je už nyní úžasná a její miminka jsou zázraky po mamince a vyrostou z nich stejně impozantní kočky. Jak vzhledem, tak povahou. Všichni tři jsou zdraví, hraví, označení mikročipem a ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům. Podmínkou adopce bude kastrace všech třech až přijde ten vhodný čas.

V případě zájmu o adopci naší svaté trojice Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život rodince nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za kočičí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Latona, Apollón a Artemis
evidenční číslo
72-74D
pohlaví
plemeno
kočka domácí
značení
čip
výška
25 cm
váha
4 kg
věk
3 roky
kastrace
nekastrován
povaha
sladká a mazlivá rodinka

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
17. 10. 2022
místo nalezení
Náchod Tábor