Seth – pouštní božstvo

Předán do nového domova: 16.9.2021

Pod vládou boha Setha byly neúrodné pouště. Náš Seth je nejjemnější ze svých bratrů, fyzicky nejmenší, byť věkem jsou si rovni a je mu také 10 měsíců. Ani našemu Sethovi se doposud dobře nedařilo, v jeho životě nic nekvetlo, nic se nezelenalo a nerašilo, ve velké smečce 21 psů se často k jídlu nedostal, i když dle kožních jizev se snažil. Utrpení přežil, dočkal se vysvobození, jeho záchrana přišla za pět minut dvanáct.

JAKÝ JE? Seth je odrostlé štěňátko, akční a zvídavé, hravé, velice tvárné. Nasává informace o světě, který se mu otevřel, rychle a rád se učí, pozitivní výchova se spoustou dobrot je pro něj jako stvořená. Při správném vedení se z něj stane naprosto dokonalý pes.

ZDRAVOTNÍ STAV: Seth je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Je zcela připraven vydat se na svou novou životní cestu. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Seth by rád bydlel v rodinném domku se zahradou, ale s přístupem dovnitř, aby byl doma s páníčky, v jejich přítomnosti. Hledá aktivní páníčky, kteří budou navštěvovat psí školu a podnikat procházky a výlety. Pro svou neohrabanost se nehodí k malým dětem, není vhodný pro soužití s jinými zvířátky, má velmi silné lovecké pudy. Seth může odjet s některým ze svých argentinských spoluobyvatel útulku. Po zodpovědném seznámení by mohl odejít do adopce k jiné stejně velké psí ségře či bráchovi.

Máte-li o Setha zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Seth bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Sethovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za pouštní focení děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.