Dolores Jane Umbridgeová – kotěcí růžová madam

Předán do nového domova: 7.10.2021

Dolores Jane Umbridgeová, první náměstkyně ministra kouzel, profesorka obrany proti černé magii, bradavická vrchní vyšetřovatelka a na čas i ředitelka Bradavic. Celá naše kotěcí Dolores, silná, akční a jednoznačně nepřehlédnutelná.

Dolores je odhadem tři měsíce staré koťátko, hravá kočička, která se kromě dovádění a kočičích hrátek dokáže schoulit v náručí a uvrnět se ke spánku.

ZDRAVOTNÍ STAV: Dolores je připravena vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou její adopce bude kastrace po dovršení její pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Domov plný čar a kouzel, kde kočičky jsou milovanými bytostmi. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své kastraci. Dolores je vzorně čistotná, využívá kočičí wc, mazlivá a kontaktní. PS: A má ráda děti.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Dolores bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Dolores nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 6.8.2021 jsme přijali z Měšic velice nemocné koťátko, trápí ho akutní průjem, spousta blech a červíků a svrab. Pokusíme se udělat maximum, aby tato holčička vyhrála svůj boj o život. Útulek Tábor 778 465 467