RE – božský argentinský samec


pohlaví

1 rok

67 cm

38 kg

čip

kastrován

Re je dospělý představitel plemene argentinská doga, majestátní a silný, vědomý si svých možností. Je to vynikající hlídač prostoru i člověka, odvážný a nekompromisní. Ke svému člověku je však vřelý, oddaný a bezmezně důvěřivý, za jeho ochranu i ochranu jeho majetku položí bez váhání svůj život.

ZDRAVOTNÍ STAV: Re je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, kastrovaný a označený mikročipem.

HISTORIE: Rejík se narodil a první měsíce svého života strávil ve smečce jednadvaceti argentinských dog. Všichni pejsci byli příslušnými orgány odebráni a umístěni do útulků. Rejík jako poslední čeká na své doma.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Re hledá majitele, který rozumí nárokům velkého, silného a aktivního psa. Potřebuje vedení citlivé, ale majitele silného, rozhodného a vůdčího. Člověka silného fyzicky i psychicky. Nebude-li si Rejíkův páníček jistý v kramflecích, Re bude chtít určovat tempo a pravidla. Hledá život u rodinného domu, bez dětí, v zatepleném kotci s dobře zabezpečenou zahradou, s bytelným a naprosto neproniknutelným plotem. Byli bychom rádi, kdyby se jednou propracoval do domu a žil se svým člověkem, to však bude běh na delší trať, jelikož není zvyklý na pobyt ve vnitřních prostorách a musí to postupně trénovat. Hledá striktně domov jako zvířecí jedináček, jediné případné zvířecí soužití, které si dovedeme představit, je se stejně silnou, klidnou a vyrovnanou fenkou.

V případě zájmu o adopci Rea Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Reovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.
Spring šáteček darován od www.hundo.cz.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Re
evidenční číslo
55H
pohlaví
plemeno
argentinská doga
značení
čip
výška
67 cm
váha
38 kg
věk
1 rok
kastrace
kastrován
povaha
silný a majestátní pes s křehkou duší

informace o nálezu zvířete

datum příjmu
1. 7. 2021
okolnosti příjmu
Blažejov (Oldřiš) - odebrán z nevhodných podmínek