RE – božský argentinský samec


pohlaví

1 rok

65 cm

35 kg

čip

nekastrován

Bůh RE je nejvyšším ze staroegyptských bohů. Řídil plynutí dnů, měsíců a ročních období.

Rejíček, jak mu zdrobněle říkáme, je nádherný, silný a majestátní pes. V hlavě to má srovnané, není zbrklý a nepředvídatelný. Při správném vedení se správným člověkem je naprosto dokonalý pes. Miluje lidi bez rozdílu, okamžitě každého pusinkuje a vítá. Je to dobrák, na kterého se můžeme spolehnout. Zároveň však velmi přesvědčivě dokáže střežit sebe, svého pána i jeho prostor, dům či zahradu.

ZDRAVOTNÍ STAV: Re je plně fit a zdráv, nádherně nasvalený, kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Je zcela připraven vydat se na svou novou životní cestu. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově. Při kastraci vzhledem k plemeni doporučujeme provést preventivní gastropexi a rovněž kontrolní RTG kyčlí.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Re by rád bydlel v rodinném domku se zahradou, je zvyklý na kotec, ale bude vděčný za přístup dovnitř, aby byl doma s páníčky, v jejich přítomnosti. Hledá aktivní páníčky, kteří budou navštěvovat psí školu a podnikat procházky a výlety. Pro svou neohrabanost se nehodí k malým dětem, jiná zvířata má tendenci lovit a nemůžeme ho do jejich společnosti doporučit, vztah ke kočkám je vyloženě špatný. Po zodpovědném seznámení by mohl odejít do adopce ke stejně velké psí ségře.

Máte-li o Rejíčka zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Re bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Rejíčovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Re
evidenční číslo
55H
pohlaví
plemeno
argentinská doga
značení
čip
výška
65 cm
váha
35 kg
věk
1 rok
kastrace
nekastrován
povaha
silný a rozvážný, majestátní pes

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
1. 7. 2021
místo nalezení
Blažejov (Oldřiš)