Candis – čistá a bezelstná

Předán do nového domova: 13.9.2022

Candis je zcela čistá, sladká a něžná duše. Jako kdyby se víla narodila do těla zlobra. Je standardně nizoučká a maličká, ale tělo má silné a mohutné, prostě stafbulka. Její dušička je však velmi křehká. Musela si projít tvrdou školou, která jemné fenečce velmi ublížila. Je neuvěřitelně hodná, bezelstná, uzavřená a opatrná. Bojí se, co od člověka přijde, trpělivě čeká, zvládne veškerou manipulaci a je velmi ráda, když zjistí, že ji člověk jen chce pohladit a nečeká ji nic zlého. Až však najde ztracené sebevědomí, přestane se bát, rozkvete a bude prostě jen dokonalá.

Hledá domov, kde bude klídek a pohoda, bez malých dětí a velkého vzruchu. Lidi vyrovnané a trpělivé, kteří jí ukáží společnou cestu bez nátlaku a v jejím tempu. Za odměnu získají věrnou parťačku, krásnou a unikátní společnici. Bude milovat klidné procházky přírodou, mazlení na gauči a věříme, že najde časem cestu i ke hrám a nějakému tomu klidnějšímu sportování.

Vztah k jiným zvířátkům nemáme ozkoušen, ale předpokládáme dobrý. Domníváme se, že klidný a vyrovnaný vykastrovaný psí bráška nebo sestřička by jí mohli být vítanou životní oporou.

ZDRAVOTNÍ STAV: Candis je odhadem tři roky stará fenečka, je očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je její kastrace po aklimatizaci v novém domově. Momentálně řešíme zánět v levém oku, nový páníček musí počítat s pravidelným kapáním a ošetřováním.

V případě zájmu o adopci sladké Candis Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.