Westík Rastík – bílé torpédko

Předán do nového domova: září 2022

Westík Rastík je bílé torpédko, hebký kožíšek plný skotačivé energie a touhy něco dělat, cokoliv. : - )

Rastík je mladičký pejsek, odhadem roční, tomu odpovídá i jeho akčnost a elán. Mládí prostě musí vpřed. : - ) Rasty miluje dlouhé procházky, běh a dovádění, hry s hračkami. Umí se rozdovádět, až neví, kde mu hlava stojí. Čím víc ho poznáváme, tím víc jsme si jisti, že tenhle drobek prostě někomu přerostl přes hlavu a zažil bohužel i nevhodné snahy o nápravu chování.

Rastík s námi zvládá vše, jízdu autem, návštěvu veteriny, procházky, prostě celý chod útulku. S láskou je nutné mu dopřát i laskavé, ale pevné vedení, jasné a pro něj čitelné mantinely a hranice. Psí škola, výcvik a výchova pod vedením zkušeného trenéra, tudy musí vést Rastíkova cesta. A pak samozřejmě spousta zábavy, ta nesmí chybět - canicross, coursing, agility, obedince, dogtreking, nosework či hersenwerk. Mládí se nechce nudit. : - )

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Rasty se hodí do bytu i do domku se zahradou se zázemím uvnitř se svými lidmi. Hledá akční a podnikavý domov, kde na život se psem bude dostatek času. Po zodpovědném seznámení by mohl odjet ke klidné a vyrovnané psí holčičce, která by mu byla tou největší oporou. Vztah k jiným zvířátkům nemáme ozkoušen.

ZDRAVOTNÍ STAV: Rasty je očkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

V případě zájmu o Rastyho Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život klukovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 24. 8. 2022 jsme ze Sudoměřic u Bechyně z části Chrobkov přijali mladého pejska plemene West Highland White Teriér. Pejsek byl několik dní u pana odchytáře, který se snažil vypátrat majitele, bohužel neúspěšně.

Pes je mladý, kastrovaný, dobře živený, čerstvě stříhaný a opečovávaný, označený neregistrovaným mikročipem.

Hledáme původního majitele.
Majitel si pejska může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz psa. Pobyt psa v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na našich webových stránkách.

Útulek Tábor
773 791 322