Gaia – žíhaná podzimní kráska


pohlaví

3 měsíce

14 cm

1 kg

čip

nekastrován

Gaia je úžasná kotěcí želvovinová holčička, drobounké kočičí torpédko, které vám skočí na ramena a potěší vás svou nekončící náklonností. : - )

Holčička si u nás vybojovala svůj život a překonala nepříznivý start do života. Nyní již jen doléčujeme očíčka, ale ta budou co nevidět v pořádku a případnému odchodu do nového domova to nebrání. Gaia je odhadem tři měsíce stará, kompletně očkovaná, čipovaná a ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům. Podmínkou adopce je její kastrace po aklimatizaci v novém domově.

Gaia je vzorně čistotné koťátko, umí chodit na kočičí záchodek, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven výhradně až po své kastraci. Vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen, ale při správném postupu seznamování předpokládáme dobrý. : - )

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kočičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za kočičí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


informace o zvířeti

jméno
Gaia
evidenční číslo
48 D
pohlaví
plemeno
kočka domácí
značení
čip
výška
14 cm
váha
1 kg
věk
3 měsíce
kastrace
nekastrován
povaha
uvrněná akční holčička

informace o nálezu zvířete

datum nalezení
31. 8. 2022
místo nalezení
Tábor - Čekanice