Autumn Vibes – zahřátí na podzim

Předán do nového domova: 24. 1. 2024

"Je podzim, říjen
fouká vítr
my spadnem
z koruny stromů
dolů, na chladnou zem..."

Kde Tě najdem!

A tak se i stalo, sladká koťátka našla nás. Zázemí, teplo, lásku, dobré jídlo, veterinární péči a teď musí najít Vás. Nové páníčky, nové domovy, nové životy. Možná je právě Vám zima. Mrazíky, vítr a sychravo si vybírají svou daň. Prostě se potřebujete zahřát. Co dělat, když deka nepomáhá, u krbu Vás i s hrníčkem svařáku pořád zebou nohy? Pak je řešení jednoduché. Potřebujete přítele, kamaráda, všeobecně známé kočičí teplo.

U nás si můžete vybrat ze tří úžasných koťátek:
RED - sladký, mazlivý a milý kocourek - V ADOPCI
ORANGE - jemná, milá a vrnivá kočička - V ADOPCI
YELLOW - veselá, sladká a přátelská kočička

ZDRAVOTNÍ STAV: Koťátka jsou připravená do adopce - kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům, označená mikročipem a kastrovaná.

Jsou krásně čistotná, hodí se tedy do bytu i do domu se zahradou s budoucím přístupem ven - po uplynutí doby adaptace.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život a kterému koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za krásně podzimní focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz