Pointa – osamělá čtenářka

Předán do nového domova: březen 2024

Pointa zůstala jako poslední kočička v útulku a své samotě se diví stejně jako my. Pointa je nesmírně mazlivá, jemná, uvrněná kočička, která si umí i hrát a dovádět. Doposud pobývala v naší kočičí herně s dalšími kočičími kamarády, a tak je na jejich společnost zvyklá a může hledat domov, kde již kočičí členové rodiny jsou.

Pointa je kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům, čipovaná a kastrovaná. Prostě je po všech stránkách připravená sbalit si batůžek a odjet domů.

Pro svou povahu i vzornou čistotnost se Pointa hodí pro život v bytě, po zabydlení a aklimatizaci by se případně určitě naučila žít i jako kočička v rodinném domečku s procházkami na zahrádku.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život jí nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu.

Za kočičí focení patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz ♥