Pago – sladké tulidlo

Předán do nového domova: říjen 2023

Někdy je těžké si při pohledu do těch sladkých očí uvědomit, že patří šelmě, která nepotřebuje jen lásku a mazlení, ale také vyžití, akci, výzvy a dobrodružství. Pago je prostě tuleň, od slova tulit. ♥ Je to sladký, mazlivý a velmi hravý kocourek, který však v sobě volání divočiny slyší. Kdyby se nedostal do naší péče, určitě by byl v dospělosti králem revíru a soběstačným mega samcem. Pago je čistotný, společenský a vrnivý kocourek, který hledá domov, kde přijmou jeho láskyplné tulení, ale nezaleknou se ani kočičího drápku.

Po adaptaci bude rád za přístup ven, očekáváme, že bude výborným lovcem. Pokud by měl žít pouze v domě/bytě, bude potřebovat hodně zábavy a vyžití, aby byl spokojený. Co se týče jiných kočiček, má je rád, ale je to od přírody vášnivý wrestler a potřebuje parťáka podobně silného, aby dokázal Pagovi lépe vysvětlit pravidla hry.

ZDRAVOTNÍ STAV: Pago je připravený odjet do adopce - kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, kastrovaný a označený mikročipem.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Pagovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za krásně tulivé focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz