Princ Maxon

Předán do nového domova: říjen 2022

Princ Maxon vyhlašuje Selekci, soutěž, ve které si musí najít nový domov. Sám ví, jaké to je, neprošel sice literární verzí, ale užil si tu opravdovou selekci, přírodní, na ulici. Měl velké štěstí, že patří mezi koťátka, která přežila těžký start do života a nyní může pokračovat ve své životní cestě a najít svou spřízněnou duši.

Maxon je odhadem dva až tři měsíce starý, kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je jeho kastrace po dovršení jeho pohlavní dospělosti.

Maxon je skotačivé a lumpačivé povahy, je to mazlivý neposeda, který Vás okouzlí svou úžasnou a pořád trvající dobrou náladou. Je vzorně čistotný, chodí neomylně na kočičí záchodek, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven výhradně až po své kastraci.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život nabízíte. :-) Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za kočičí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.