My Sweet Valentine

Předán do nového domova: 16.2.2022

Svátek zamilovaných - komerční záležitost, nebo milá příležitost k vyznání lásky?

Naše Valentine ho pojala jako svou šanci najít životní lásku, svůj pravý domov. Je připravena dát své srdce člověku a na oplátku chce to jeho. Dojde k setkání s tím pravým, s tou pravou?

Valentine je miloučká kočička, uvrněné odhadem tří-čtyř měsíční koťátko, mazlivá a po seznámení velmi kontaktní, bezchybně zvládá chodit na kočičí záchodek.

ZDRAVOTNÍ STAV: Valentine je připravena vyrazit do svého nového domova v polovině února, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou její adopce je kastrace po dovršení její pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své kastraci. Vztah k ostatním kočičkám předpokládáme dobrý.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Valentine bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za valentýnské fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 11.1.2022 jsme do útulku přijali mourovatou holčičku, koťátko, odloženou před prahem veterinární kliniky. Holčičku nyní čeká karanténa. Až bude připravena hledat domov, moc rádi Vám ji představíme. Hledáme původního majitele. Majitel si kočičku může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz kočičky, fotografie kočičky. Pobyt v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na webových stránkách. Útulek Tábor 773 791 322