Emma – kočička dvou tváří

Předán do nového domova: 14.2.2022

Krásná Emma měla před svatbou, ale její život se zkomplikoval díky experimentu jejího nastávajícího, Dr. Jekylla, který oddělil své zlé já, Mr. Hyde. Emma naštěstí zůstala sladkou, hodnou a dokonalou dámou, ale v její tváři navždy zůstala památka na dobro i zlo v každém z nás.

Emma je miloučká kočička, uvrněné odhadem čtyřměsíční koťátko, mazlivá a po seznámení velmi kontaktní, bez chybně zvládá chodit na kočičí záchodek.

ZDRAVOTNÍ STAV: Emma bude připravena vyrazit do svého nového domova v půlce února, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou její adopce je kastrace po dovršení její pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své kastraci. Vztah k ostatním kočičkám předpokládáme dobrý.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Emma bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 11.1.2022 jsme do útulku přijali koťátko nalezené v Husově parku v Táboře. Holčičku trápí akutní průjem a kočičí rýma. Budeme bojovat, aby byla brzy v pořádku a mohli jsme Vám ji představit. Hledáme původního majitele. Majitel si kočičku může vyzvednout v návštěvní době útulku, s sebou občanský průkaz, očkovací průkaz kočičky, fotografie kočičky. Pobyt v útulku je zpoplatněn, viz Ceník na webových stránkách. Útulek Tábor 773 791 322.