Mach a Šebestová – žáci třetí bé

Předán do nového domova: 16.8.2021

My jsme žáci třetí bé,
Bereme však na sebe
Podobu zajíce, žirafy či krabice.
To je pěkná směsice.
Můžem bejt i rohože,
A to všechno protože,
Vlastníme nakrátko utržené sluchátko.
Taky jedno zvířatko.

Anebo dvě zvířátka - Mach a Šebestová jsou dvě sladká koťátka, zvládla těžký start svého života, našla se podchlazená a promočená, ze všeho se vylízala a nyní se těší do svých nových domovů. Nehledají domov společně, i když spolu rozhodně odjet můžou.

Mach - mourovatý kocourek
Šebestová - mourovatá kočička se světlým bříškem, tlapičkami a čumáčkem.

ZDRAVOTNÍ STAV: Koťátka jsou připravena vyrazit do svých nových domovů, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou jejich adopce bude kastrace po dovršení jejich pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své kastraci.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by koťátka bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký koťátkům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.