Edgar – černý kocour

Předán do nového domova: 13.8.2021

Edgar Allan Poe napsal hororovou povídku Černý kocour. Majestátní, hodný a obří kocour tam prožije muka a je dokonce i zabit. Vrací se však ze záhrobí, tentokrát však s bílými fleky na hrudi. Povídka samozřejmě pokračuje děsivě, ale příběh našeho Edgara naštěstí ne. Je to kocourek, ke kterému se nikdo nechoval ošklivě, naopak je vymazlený a úplně dokonalý. To, že si ho někdo nevyzvedl, lidem nezazlívá a pořád by se jen mazlil. Miluje lidi, společnost a váleníčko. Úplně šťastný by byl někde pěkně v teple, u krbu s páníčkem, který by kouřil dýmku, četl knihy a drbal ho. Ale neopovrhne ani nějakou fajn ženskou či větší rodinou. Jen aby ho nikdo netahal za ocas a měl stále kdo drbat jeho kožíšek.

ZDRAVOTNÍ STAV: Edgar je připraven odjet do nového domova, kastrovaný, kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s budoucím přístupem ven po zabydlení a adaptaci. Je mazlivý a perfektně čistotný. Vztah k jiným kočičkám zdá se dobrý.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Edgar bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Edgarovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 1.7.2021 jsme přijali mladého nekastrovaného kocourka, který se delší čas snažil získat přízeň lidí pohybujících se po 9. květnu. Kocourek je bez značení. Kdepak má páníčka? Útulek Tábor 778 465 467 (S sebou občanský průkaz, očkovací průkaz kočičky, fotografie. Pobyt v útulku je zpoplatněn viz Ceník.)