Chuck Norris – zrzavý nebojsa

Předán do nového domova: 27.9.2022

Sotva jsem se odkulil od maminky, ocitl jsem se na ulici, kde mě srazilo auto. Bylo mi to moc líto, nevěděl jsem, jak křehká auta jsou. Bohužel nebylo, jak ho zachránit, a tak skončilo na vrakovišti. Už si budu dávat pozor a autům se radši vyhnu. Přeci jen bych nemusel příště vyváznout bez zranění. Měl jsem prý velké štěstí, nebo jsem super kocour. Jo, abych nezapomněl, říkají mi Norris, Chuck Norris.

Chuck je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po dovršení jeho pohlavní dospělosti.

Chuck je vzorně čistotné koťátko, umí chodit na kočičí záchodek, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven výhradně až po své kastraci. Miluje lidi i jiné kočičky, vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen, ale předpokládáme dobrý. : - )

V případě zájmu o adopci Chucka Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kocourkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za kočičí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.