Reno Raines a Bobby Sixkiller – kotěcí psanci

Předán do nového domova: 28.9.2022

Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti majitelům jeho matky, kteří si mysleli, že kastrace je proti přírodě. Místo toho utopili několik jeho sourozenců. Pouze s bratrem Bobbym unikli. Obviněn z touhy po životě nyní projíždí krajinou. Psanec, který loví psance. Lovec odmítačů kastrací. Odpadlík.

Reno - šedo-bílý kocourek - již v adopci
Bobby - bílo-černý kocourek

Kocourci mohou odjet samozřejmě společně, ale i každý zvlášť.

Obě koťátka jsou kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po dovršení jejich pohlavní dospělosti.

Obě jsou vzorně čistotná, umí chodit na kočičí záchodek, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven výhradně až po své kastraci.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kočičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za kočičí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.