CIRRUS – bílý obláček

Předán do nového domova: 3.8.2022

Z nebe plného obláčků jednoho dne sestoupil jeden z nich jménem Cirrus k nám čtyřnohým smrtelníkům.

Cirrus je jemná dušička, miloučký psík vážící 3 kg a připomínající z plemen nejvíce havanského či maltézského psíka. Cirrus se prozatím lidské ruky bojí, schovává se před naší společností a raději nás pozoruje z bezpečné vzdálenosti.

Cirrus je velmi zvídavý, zajímá ho veškeré dění a cvrkot v útulku. Je to velký šikulka, učí se chodit na vodítku i důvěřovat lidské manipulaci. Moc rád pobíhá v našem výběhu a dovádí s jinými pejsky.

Cirrus je očkovaný, čipovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Připraven hledat nový domov. :-) Podmínkou adopce je jeho kastrace po aklimatizaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ? Cirrus potřebuje klidnější a citlivější zázemí, bez malých dětí a velkého ruchu. Hodí se spíše do domku s dobře zabezpečenou zahradou. Cirrus bude moc rád za fajn klidného a mírného psího sourozence, do adopce může samozřejmě odjet se svým bráškou Nubim. Vztah k ostatním zvířátkům nemáme ozkoušen.

V případě zájmu o adopci Cirruse Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život psíčkovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.