Agáta spisovatelka

Předán do nového domova: 1.2.2022

Všechno jsem podrobila detailnímu zkoumání, každé vlákénko polštářků, každý list knížky, stranou mým tlapkám nezůstaly ani brýle, pozornost jsem věnovala i tomu za foťákem. Na základě zjištěných faktů konstatuji, že na Vápenné strouze vrah není. : - ) Z knihy útulkové A. CH.

Naše malá spisovatelka je rozverná treperenda, která, jen co se rozkouká, rozdává lásku na počkání. Stejně jako pomazlit se si chce také pohrát. Je akční, svět ji prostě baví.

ZDRAVOTNÍ STAV: Agáta je připravena vyrazit do svého nového domova, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou její adopce je kastrace po dovršení její pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své kastraci. Vztah k ostatním kočičkám předpokládáme dobrý.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Agáta bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

HISTORIE: Dne 6.1.2021 jsme přijali do naší péče odhadem tříměsíční mourovatou kočičku, kterou si někdo "zapomněl" v čekárně veterinární ordinace. Kočičku nyní čeká karanténa. Až bude připravena k adopci, rádi Vám ji představíme. Útulek Tábor 778 465 467