Chilli – kousek pro milovníky

Předán do nového domova: 6.4.2021

Buď jste, nebo nejste milovníky chilli, není nic mezi. Buď miluje malinké pejsky, nebo byste je doma mít nechtěli. Naše nabídka bude tentokrát směrovat k příznivcům vyhraněného vkusu malých pejsků. Tak pozor a číst.

Chilli je úžasný představitel plemene "čivava mix", má 6 kg a je na vyšších nohách, dovedeme si představit, že má mezi svými předky například i trpasličího pinče. Je to velice milý, vnímavý a citlivý kluk. Obratně komunikuje psí řečí, zvládá všechny konejšivé signály, zdá se, že by se moc rád kamarádil s jinými členy psí říše. Ukazuje nám, že neměl na růžích ustláno, bojí se a musí dostat prostor, aby se s člověkem spřátelil. Pak umí hupsnout do náruče a pořádně opusinkovat. Nemá snad žádné nešvary, neštěká, nekňučí, na vycházkách chodí velice spořádaně, prostě prima parťák.

ZDRAVOTNÍ STAV: Chilli je naočkovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou jeho adopce bude kastrace po adaptaci v novém domově. Nový páníček musí počítat s doživotní zvýšenou péčí o zoubky, jako mnoho malých pejsků bude náchylnější na tvorbu zubního kamene.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Chilli hledá klidný domov, ať už v bytě či v rodinném domku, samozřejmě se zázemím uvnitř, ideálně bez malých dětí a velkého vzruchu. Chilli má potenciál být aktivním psem na dlouhé procházky, moc by se mu líbily psí sporty, bude ho bavit pozitivní poslušnost, věříme, že by s radostí zvládal dogdancing. Má životní elán a je velice vnímavý, ideální nepopsaná tabule. Po zodpovědném a bezpečném seznámení by mohl odjet do adopce k jinému psímu parťákovi. Vztah ke kočičkám nemáme možnost ozkoušet.

Máte-li o Chilliho zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život mu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje psaní e-mailů, které vzhledem k naší práci zásadně upřednostňujeme, zavolejte 778 465 467.

Za dokonalé fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.